VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝVOJE

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte vysokoškolský titul v oboru potravinářství a praxi z oblasti vývoje? Láká Vás řídit celé vývojové oddělení? Máte zkušenosti s vedením lidí a reprezentativní vystupování? Přistupujete ke své práci zodpovědně a s nadšením? Tak na nic nečekejte a napište nám, hledáme právě Vás! Významná česká firma působící na českém i zahraničním trhu hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝVOJE

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod celého oddělení vývoje
  • Řízení malého týmu pracovníků
  • Dohled nad dodržováním legislativních požadavků na výrobky
  • Přehled o novinkách a činnosti konkurence v rámci trhu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářství
  • Zkušenosti v oblasti technologie potravinářské výroby
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Manažerské schopnosti a schopnost motivovat podřízené

Co nabízíme?

  • Perspektivní práce v úspěšné společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Nadstandartní kafeterie

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj