MARKETINGOVÝ MANAŽER

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste pozitivní, kreativní a energičtí? Máte bohaté zkušenosti s B2B marketingem? Domluvíte se bez problémů anglickým jazykem? Máte manažerské dovednosti, reprezentativní vystupování a jste schopni motivovat svůj tým na maximum? Chcete se stát součástí týmu profesionálů, kteří dělají svou práci rádi a poctivě a mohou se pyšnit viditelnými výsledky? Zní to lákavě? Tak na co čekáte? Hledáme právě Vás! Prosperující česká obchodní a výrobní společnost s významným postavením na trhu hledá do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici: MARKETINGOVÝ MANAŽER (OD 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za marketingovou podporu prodeje (B2B)
  • Péče o stávající partnery společnosti
  • Reprezentace společnosti na jednáních s partnery
  • Vytváření marketingových strategií společnosti
  • Tvorba marketingových projektů
  • Sledování trendů trhu a činností konkurence

Co požadujeme?

  • Praxe v oblasti marketingové podpory prodeje PODMÍNKOU
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání (Marketing a podobné obory výhodou)
  • Zkušenosti s vedením lidí a komunikativnost
  • Výborné prezentační dovednosti a proaktivní přístup k práci
  • Pokročilá znalost práce na počítači (MS PowerPoint)

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí perspektivní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky na stravování
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy na produkty

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj