KONZULTANT EKONOMICKÉHO SW (30 – 45.000,-Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte organizační schopnosti a zkušenosti s i implementací software? Máte ekonomické znalosti a základy účetnictví? Rádi komunikujete a jste prozákaznicky orientovaní? Pak hledáme právě Vás! KONZULTANT EKONOMICKÉHO SW (30 – 45.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Realizace a implementace informačního systému
  • Komunikace s klienty a technická podpora
  • Analýza a návrhy řešení
  • Cestování a konzultace přímo u klienta

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
  • Praxe 2 roky na pozici konzultanta
  • Obecná znalost organizace a řízení podniků
  • Znalost MS Office a dalších kancelářských programů
  • Všeobecný přehled v IT (OS, databáze, ERP,…)
  • Znalost MS SQL Serveru výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • prezentační a komunikační schopnosti, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Práce v týmu v dynamickém kolektivu
  • Rozšiřování znalostí a vlastní odborný růst
  • Práce se moderními IT technologiemi
  • Spolupráce napříč odděleními společnosti
  • Aktivní podíl na jednáních s klienty
  • Jazykové kurzy