SEŘIZOVAČ POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

16000 - 23000 Kč

Jsi technicky zdatný a už jsi někdy pracoval s automatickými nebo poloautomatickými stroji? Chtěl bys začít pracovat jako SEŘIZOVAČ POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ v Brně? Pokud chceš pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, tak neváhej, a pošli nám svůj životopis! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ (16-23.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • nastavování a kontrola stroje
  • měření posuvným pravítkem a mikrometrem
  • následná kontrola výrobku
  • čtení z technické dokumentace
  • spolupráce s dalšími seřizovači

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v technickém/strojírenském oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • zvyšování mzdy pravidelně 1x ročně
  • dotace obědů a jídelních automatů
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní pojištění a FlexiPassy
  • kvalitní zaškolení od zkušených pracovníků
  • práci s mladým přátelským kolektivem
  • místo výkonu práce: Brno