SPECIALISTA V OBLASTI KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti v oblasti řízení kvality? Máte zkušenosti z obdobné pozice a ovládáte plynule anglický jazyk? Pak využijte této příležitosti. Významná mezinárodní společnost působící ve strojírenství hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA V OBLASTI KVALITY

Pracovní náplň

  • Vedení evidence neshod, výjimek a reklamací ve výrobě
  • Zavádění nápravných opatření
  • Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby
  • Realizace projektů v oblasti zlepšování kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenství nebo řízení kvality
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň
  • Pracovní zkušenosti v řízení kvality podmínkou
  • Orientaci v nástrojích řízení kvality
  • Pokročilá znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Firemní akce ( fotbalové zápasy, plesy)
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů