PROCUREMENT MANAGER

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti v rozvoji a řízení procesů nákupu, dodavatelů, smluvních vztahů? Jste schopný tvorby a implementace nákupních strategií? Mluvíte plynule anglicky? Pokud ano, jste ideálním kandidátem! Významná a neustále se rozvíjející společnost sídlící v Ústeckém kraji hledá kandidáta na pozici PROCUREMENT MANAGER.

Pracovní náplň

  • Řízení a rozvoj procesů a strategií nákupu společnosti
  • Tvorba hlavních plánů a rozpočtu, kontrola a odpovědnost za jejich dodržení
  • Řízení, koordinace procesů a schvalování požadavků na nákup ostatních provozoven( analýzy potřeb)
  • Vedení dodavatelů, odpovědnost za jejich hodnocení
  • Řízení a koordinace VŘ na nové dodavatele(řízení procesu vyjednávání, stanovení podmínek, cenotvorba, termíny)
  • Tvorba smluvních vztahů a dokumentace dle platné legislativy
  • Tvorba a implementace nákupních strategií
  • Sledování a analýza procesů a nákladů, tvorba plánu úspor
  • Tlak na ceny, odpovědnost za strategii a dosaženáí cílů
  • Metodické vedení podřízených
  • Reporting managementu společnosti (denní komunikace v AJ)

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání (technického či ekonomického směru)
  • Praxe na podobné pozici min 5 let, zkušenosti s vedením týmu
  • Velmi dobrá znalost legislativy v oboru
  • Znalost kompletního procesu nákupu
  • Velmi dobrou znalost AJ
  • Výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní a prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení, dle schopností a kvalit kandidáta
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost home office
  • Automobil k soukromým účelům
  • Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další benefity
  • Místo výkonu práce: Most nebo Praha