SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK

Vyučil ses v technickém oboru a chceš nastartovat svou kariéru v opravdu prestižní firmě sídlící v Brně? Máš platný svářečský průkaz? Nechceš pracovat přes noc? Pokud ano, nečekej, třeba hledáme právě tebe! SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

  • Svařování plechů metodou CO2
  • Práce se plechovými díly - vrtání, ohýbání, lisování
  • Čtení z technické dokumentace
  • Kompletování dílů svařováním
  • Kontrola svárů na svařencích

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Průkaz pro svařování CO2 – ZK 135 1.1
  • Fyzickou zdatnost a pečlivost
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Stabilní místo ve firmě s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování a čištění pracovních oděvů
  • Práci s novými technologiemi
  • Čtvrtletně odměny dle hospodářských výsledků
  • Příležitost další vzdělávání a rozvoje

  • Místo výkonu práce: Brno