MANAŽER HR PROJEKTŮ S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zběhlí v řízení HR projektů? Domluvíte se bez problému německy? Jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi? Máte nadhled a jste flexibilní? Rádi byste vedli svůj tým a uplatnili se v úspěšné mezinárodní společnosti? Láká Vás to? Tak proč nám ještě nepřišel Váš životopis? Jste přesně člověkem, kterého hledáme! Perspektivní společnost s významným postavením na trhu rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: MANAŽER HR PROJEKTŮ S NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení HR projektů
  • Zavádění změn a nových procesů v oblasti náboru
  • Koordinace týmu pracovníků a aktivit oddělení
  • Zodpovědnost za nábor a personální marketing
  • Hodnocení a rozvoj marketingových aktivit
  • Metodická a odborná podpora managementu

Co požadujeme?

  • Praxe v oblasti řízení HR projektů a náboru PODMÍNKOU
  • Vysokoškolské vzdělání (obor Lidské zdroje výhodou)
  • Znalost německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Vůdčí schopnosti a vstřícný postoj k lidem
  • Komunikační dovednosti a preciznost
  • Aktivní řidič – sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stabilní práce na HPP
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy na produkty a služby

  • Místo pracoviště: Praha