KONSTRUKTÉR - CATIA

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti v oblasti vývoje nových komponentů? Jste schopen denně komunikovat v anglickém jazyce a ovládáte program CATIA. Láká Vás být součástí mezinárodní společnosti a chcete se ve své profesní dráze posunout o stupínek výše? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní automotive společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR - CATIA.

Pracovní náplň

  • Konstrukční zpracování projektů
  • Spolupodílení se na vývoji nových komponentů
  • Tvorba příslušné výrobní dokumentace
  • Analýza možných chyb a následků
  • Celosvětová podpora u zákazníka

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s programem CATIA
  • Kreativní a komunikativní osobnost
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Cílové odměny

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji