KONSTRUKCE A ÚDRŽBA ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte SŠ vzdělání technického zaměření? Dokážete uvádět stroje do chodu a zajišťovat jejich údržbu? Ovládáte některý z CAD programů na pokročilé úrovni a velmi dobře se vyznáte v tvorbě výkresové dokumentace? Hledáte stabilitu mezinárodní společnosti a pestrou pracovní náplň? Zašlete nám Váš životopis. Perspektivní výrobní společnost, působící v okrese Náchod, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKCE A ÚDRŽBA ZAŘÍZENÍ.

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu strojů
  • Inovace stávajících zařízení
  • Návrhy konstrukčních řešení, včetně dokumentace
  • Podílení se na nákupu nových zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s údržbou strojů
  • Praxi v CAD konstrukci
  • Orientaci ve výrobní dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní rozvoj

  • Místo výkonu práce: Okres Náchod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.