KONSTRUKTÉR - INOVACE STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Vystudoval jste SŠ / VŠ technického zaměření a ovládáte některý z CAD programů ma pokročilé úrovni? Jste technický typ, komunikativní osobnost a chcete se podílet na nákupu a inovaci strojních zařízení? Již Vás nudí stereotyp a chcete mít možnost seberealizace a profesního rozvoje? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Náchod, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR INOVACE STROJŮ.

Pracovní náplň

  • Technická podpora při inovaci zařízení
  • Spolupodílení se na investičních plánech nákupu zařízení
  • Návrhy konstrukčních řešení zařízení a výrobků
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Plánování a zajišťování oprav strojů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti v CAD konstrukci
  • Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Technicky zdatnou osobnost
  • Samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • Různorodou atraktivní práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Cílové bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Náchod