OBCHODNÍ ASISTENTKA S RJ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Domluvíte se rusky a anglicky a chcete jazyk při své práci využívat? Jste komunikativní a pečlivá? Chcete získat stabilní zaměstnání ve společnosti zabývající se oblastí energetiky? Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes! OBCHODNÍ ASISTENTKA S RJ

Pracovní náplň

  • zpracování nabídek a smluv pro zákazníky
  • organizace kalendáře a služebních cest
  • správa příslušných obchodních případů a komunikace se zákazníky
  • zpracování odborných překladů
  • příprava prezentací a dokumentů, administrativní činnost

Co požadujeme?

  • komunikativní úroveň ruského a anglického jazyka
  • znalost českého jazyka (gramatika)
  • znalost účetnictví výhodou
  • min. SŠ vzdělání
  • dobrá znalost MS Office
  • loajalitu, časovou flexibilitu
  • aktivní osobnost

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • možnost využití jazyka
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj