ORDER PROCESSING

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete využít svých perfektních organizačních schopností a anglického jazyka na pozici ORDER PROCESSING? Rád/a byste pracoval/a pro stabilní nadnárodní společnost? Pak zašlete životopis ještě dnes! Prestižní mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost využít svých jazykových znalostí na pozici: ORDER PROCESSING

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příjem a zadávání objednávek do ERP systému
  • sledování zásilek ze zahraničí (termíny dodání, ceny, množství)
  • správa dat zákazníků v systému
  • kooperace s kolegy z podpory zákazníků
  • tvorba fakturace

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti zákaznické podpory, obchodu, call centra, správy objednávek
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • preciznost a týmového ducha
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Brna
  • motivující mzdové ohodnocení
  • důkladné zaškolení v zahraničí
  • stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • teambuildingové akce
  • místo výkonu práce: Brno