KONSTRUKTÉR CATIA V5

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

Rádi byste pracovali ve výrobní strojírenské společnosti zabývající se letectvím? Dokážete se orientovat v anglicky psané technické dokumentaci? Baví Vás konstruovat? Pak čtěte dál! Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR CATIA V5

Pracovní náplň

  • Návrhy a konstrukce v 3D programu
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Odpovědnost za správnou implementaci specifikace u speciálních projektů
  • Návrhy pro zlepšení stávajících produktů
  • Spoluúčast na sestavení prototypů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost programu CATIA V5
  • Pečlivost a flexibilitu
  • Nástup možný ihned

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Čisté pracovní prostředí
  • Finanční benefity a prémie
  • Příspěvek na stravu
  • Dovolená navíc

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.