PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTA S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste absolventem VŠ s technickým zaměřením? Ovládáte alespoň trochu angličtinu nebo němčinu? Hledáte práci v automotive prostředí? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí? Chcete se vzdělávat a časem se profesně posunout? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá do svého týmu posilu.

Pracovní náplň

  • Nastavení výrobních procesů a postupů
  • Optimalizace stávajících procesů a výrobních postupů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Správa databáze
  • Určování výrobních norem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Lze i ABSOLVENT
  • Alespoň mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ
  • Dobrou znalost MS Office – Word a Excel
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Další vzdělávání – kurzy
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU

  • místo výkonu práce: okres Jičín