VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření? Máte praxi na pozici Inženýra kvality ve výrobní společnosti a tato pozice Vás baví? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Pracovní náplň

  • nastavení procesů managementu kvality v celé společnosti
  • organizace a vedení auditů
  • sledování parametrů kvality výrobního procesu
  • vytváření reportů pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání, technické zaměření
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • praxe na obdobné pozici
  • samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, bonusy
  • týden dovolené navíc
  • zázemí stabilní společnosti

  • místo výkonu práce: okres Náchod