OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – personální služby

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi na obchodní pozici a každé obchodní jednání je pro Vás výzvou? Máte organizační talent a pracujete rádi s lidmi? Plnění obchodních plánů je pro Vás vítanou příležitostí, jak si zajistit nadstandardní příjem? Pak Advantage Consulting, největší česká personální agentura hledá právě Vás! OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – personální služby

Pracovní náplň

  • prodej služeb personální agentury
  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, průzkum trhu
  • rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování obchodních nabídek, návrhy řešení pro jednotlivé zákazníky
  • účast na obchodních jednání, prezentacích zákazníkovi a prezentace společnosti
  • spolupráce s ostatními členy společnosti, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • prokazatelné výsledky praxi a na obchodní pozici min. 5 let
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • min. ukončené SŠ vzdělání
  • orientace na zákazníka a na výsledek, příjemné vystupování
  • komunikační dovednosti, nadšení pro práci
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s třináctiletou tradicí na trhu
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.