VEDOUCÍ KONSTRUKCE V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových prvků pro přední světové automobilky? Máte technického ducha a bezpečně ovládáte konstrukční program Catia? Pokud Vám nechybí organizační vlastnosti a týmový duch, tak nám zašlete svůj životopis! Hledáme právě Vás! Přední výrobce komplexních dílů pro významné automobilky hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici: VEDOUCÍ KONSTRUKCE V AUTOMOTIVE (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a organizace konstrukčního týmu
  • Vytváření nových trendů v oblasti automotive
  • Zodpovědnost za konstrukční část projektu
  • Komunikace se zákazníkem, technické poradenství
  • Pravidelná spolupráce s dalšími členy týmu
  • Komunikace a spolupráce s externími dodavateli
  • Občasné cestování v rámci střední Evropy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe v konstrukci pro automotive
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost vést menší tým konstruktérů
  • Zkušenosti s konstrukcí plastových dílů
  • Výborná znalost programu Catia

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Stabilitu a zázemí společnosti s mnohaletou tradicí
  • Možnost spolupráce s předními společnostmi v automotive
  • Práce s nejnovějšími produkty z oblasti automotive

  • Místo výkonu práce: Praha - Východ