ELEKTROÚDRŽBÁŘ CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi s opravami a seřizováním CNC strojů? Jste technicky zdatní, manuálně zruční, flexibilní a rád se učíte novým věcem? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Moderní výrobní společnost v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici: ELEKTROÚDRŽBÁŘ CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • Provádění údržby a oprav CNC, tvářecích strojů
  • Plánování a realizace preventivní údržby
  • Zjišťování technických nedostatků
  • Správa náhradních dílů strojů
  • Komunikace se servisními techniky
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOŠ elektrotechnického/strojírenského oboru
  • Praxe v oboru min. 5 let, zkušenost s CNC stroji
  • Znalost AJ nebo NJ - výhodou
  • Platná vyhláška 50/78 min. § 6
  • Znalost řídicích systémů CNC výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zručnost, zodpovědnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí společnosti
  • Práci s moderními technologiemi
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné vzdělávání
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.