KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte vystudovanou SŠ/VŠ ve oboru strojírenství a baví Vás práce s 3D konstrukčními programy? Chcete se realizovat v prostředí mezinárodní společnosti a přicházet do styku s nejnovějšími produkty z oblasti automotive? Využijte své šance a vybudujte si svou kariéru v nejrychleji se rozvíjejícím odvětví. Zašlete nám svůj životopis! Přední výrobce plastových dílů pro významné automobilky hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici: KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba a úpravy výkresů dle požadavků zákazníka
  • Vývoj nových designů exteriérových dílů vozů
  • Práce s 3D konstrukčními programy
  • Aktivní spolupráce s dalšími členy týmu
  • Zodpovědnost za svěřenou část projektu
  • Sledování trendů v oblasti automotive

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ve strojírenství
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni - výhodou
  • Nadšení pro automotive
  • Praxe s konstrukcí plastových dílů - výhodou
  • Znalost programů Catia nebo NX - velkou výhodou
  • Samostatnost, loajalitu, pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční benefity (dar k svatbě, dar k narození dítěte, 13. plat)
  • Příspěvek na dopravu, stravu, pojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Možnost firemních půjček a výhod u vybraných bank
  • Firemní kantýna
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Prostor pro karierní růst
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ