NÁKUPČÍ SENIOR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s nákupem pro strojírenskou společnost a hovoříte anglickým jazykem? Jste aktivní a komunikativní? Pokud ano, budeme rádi za Váš životopis!!! Společnost s dlouholetou tradicí z oblasti strojírenství na Plzeňsku hledá zkušeného kandidáta na pozici: NÁKUPČÍ SENIOR - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Vyhledávání lokálních i zahraničních dodavatelů komponentů pro výrobu
  • Nákup svěřených komodit
  • Řízení nákupních aktivit na nových projektech
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Hledání inovací v oblasti materiálů
  • Optimalizace nákupního procesu
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Zkušenosti s nákupem na strategické úrovni (strojní či elektro komponenty)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Odolnost vůči stresu, dobré vyjednávací schopnosti, strategické myšlení a orientaci na cíl

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Plzeň - město