Milan Výprachtický

Od roku 1992 působí v Humburkách rodinná firma Výprachtický zabývající se strojírenskou a zámečnickou výrobou. Firmu založil Milan Výprachtický, který tak navázal na tradici jeho otce a dědy, kteří se zabývali kovářským řemeslem. Firma se postupně vyvíjela od drobných zámečnických výrobků na dodávky kompletních celků pro stavební firmy. Firma má dva hlavní obory činnosti: výroba z tenkých plechů a výrobu stavebních zámečnických prvků.

Společnost v roce 2012 získala certifikaci dle CSN EN ISO 9001:2009 v oblasti systému managementu kvality a dále dle CSN EN 1090 a CSN EN ISO 3834 v oblasti svařování a dodávek ocelových konstrukcí.

Hlavní zákazníci jsou v oblasti zdravotnictví, stavebnictví a vratové techniky.

 

Strojírenská výroba

Zaměřujeme se hlavně na zpracování plechu jako je dělení, lisování, vysekávání a ohraňování. K tomu používáme nové CNC stroje firmy TRUMPF a SAFAN s vysokou přesností, které nám dovolují dostát i náročným požadavkům našich zákazníků. Abychom dosáhli včasné výrobykvality, díly nejprve navrhujeme na počítači pomocí 3D CAD software Autodesk Inventor. K řízení CNC strojů používáme software Radan RadPunch a RadBend, kde je možné odsimulovat výrobu ještě před jejím počátkem a tím předejít chybám ve výrobním procesu.

Jsme výrobci revizních a protipožárních dvířek, plechových skříní pro elektrické rozvody a dvířek pro HUP . Dále vyrábíme různé typy stožárů a držáků pro anténní a satelitní techniku.

Našimi zákazníky jsou například firmy: LINET s.r.o., TOORS CZ s.r.o., Ammann Czech Republic a.s. a další.

Zámečnická výroba

Naší neméně důležitou činností je výroba ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických prvků dle daného projektu. Specializujeme se na lehčí kovovýrobu jako jsou dodávky schodišť, zábradlí a požárních žebříků. Dále provádíme různé vestavby průmyslových a logistických hal a atypické konstrukce.

 Spolupracujeme s partnery: BAK a.s., Průmstav-FCC a.s. a Metrostav a.s.

 

Jsme pyšní na naši dobře odvedenou práci, se kterou jsou spokojeni hlavně naši klienti a to převážně díky práci našich lidí!

Pro našeho zákazníka vyrábíme stolky k nemocničním lůžkům. Ty sehrávají důležitou roli v mobilizaci pacienta a ovlivňují komfort jeho hospitalizace. Ročně vyrobíme více než 10.000 ks těchto stolků.

Chcete vědět o společnosti Milan Výprachtický více?

Kontaktujte Edu

Eduard Frey

Contact
+420 775 787 242
Recommended Employer

Employer


Employer job offers


Contact form

You deserve a career, You'll love...

Get everything you need to build a career that brings you joy and excitement.