AG FOODS Group a.s.

Všechno, co děláme nám musí vonět

Společnost AG FOODS jsme zakládali v roce 1993 s jediným produktem, a to syrovátkový multivitaminový nápoj Vitamaxima. Dnes v naší společnosti pracuje přes 200 lidí, v portfoliu máme více než 400 výrobků, ale původní myšlence - všechno co děláme nám musí vonět - zůstáváme věrni.

Stále nám voní vyrábět, nakupovat a distribuovat kvalitní produkty z těch nejlepších surovin. Stále jsme společností, na kterou je za všech okolností spolehnutí, které mohou zákazníci 100 % důvěřovat. Stále trváme na tom, že naši zaměstnanci se u nás musí cítit dobře, být součástí rodiny. Stále nás baví přicházet s novými produkty, vymýšlet originální receptury.

 

 

 

Za všechno dobré vděčíme lidem

Od vzniku společnosti v brněnské městské části Komárov se mnohé změnilo. Stále se držíme zásady, že úspěšnou firmu lze vybudovat pouze se schopnými a loajálními lidmi. A na správné lidi máme štěstí – v AG FOODS se sešlo mnohem více tahounů, než bývá obvyklé. I díky těmto lidem zůstáváme rodinnou společností, která zůstala kořeny regionu a ani po své expanzi se nestala součástí žádné nadnárodní korporace. Přelomovým bodem byl vstup na zahraniční trhy v druhé polovině 90. let, na Slovensko, Maďarsko a Polsko. V té době Česká republika ještě nebyla v EU, každý stát měl své certifikace, svou celní správu. Snaha se nám zúročila, zahraniční trhy jsme obsadili dříve než konkurenti.

Naše portfolio

Portfolio produktů jsme sestavili s důrazem na dodržení maximální kvality. Již 15 let jsme komplexním dodavatelem VENDINGU a právem se řadíme mezi stabilní a nejúspěšnější producenty nápojových směsí ve střední Evropě. Více než 10 let jsme předním dodavatelem profesionálních kávových servisů, čajových konceptů a široké škály doplňkových produktů do HORECA. Mezi přední zákazníky, kteří oceňují kvalitu našich produktů a servisu, patří například McDonald's ČR, hotely Horal, Lanterna a Augustiniánský Dům.

  

 

 

Neustále rosteme

Dosáhli jsme mnoha významných obchodních úspěchů na českém trhu i v řadě zemí Evropy. Moderní výrobní závod a administrativní centrum se nachází v České republice v Košíkově u Velké Bíteše; oddělení marketingu, vývoje a servisu máme v Brně. A péči o středoevropské zákazníky zajišťují naše dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku.

Produkty AG Foods jsou exportovány do mnoha států Evropy, od Velké Británie až po Rusko.

 

 

Chcete vědět o společnosti AG Foods více?

Kontaktujte Kateřinu

Kateřina Škulavíková

Contact
+420 775 787 068
Recommended Employer

Employer


Employer job offers


Contact form

You deserve a career, You'll love...

Get everything you need to build a career that brings you joy and excitement.