ÚKLID BRNO ŘEČKOVICE

Inactive job offer

Salary

Brno

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme zástup na úklid v Brně Řečkovicích.

Čeká na vás práce v menším příjemném kolektivu.

Pracovní náplň

  • hledáme zástup od 30.9. do 8.10.
  • úklid hal, kanceláří, sanity a zázemí
  • ranní směna 6 - 14hod.

Požadujeme

  • čistý rejstřík trestů
  • spolehlivost, pečlivost
  • vstřícné chování
  • nástup ihned

 Nabízíme

  • Plat 100Kč/hod.
  • výplata po dokončení
  • spolupráce na DPP
  • korektní jednání a precizní zaučení
  • místo výkonu práce: Brno Řečkovice
  • pozice je vhodná i pro zdatné důchodce

Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu (info@cbacorp.cz)

Additional info

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Job position recommendation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.