ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR PLC

Inactive job offer

Salary

Brno

Apply! You'll be among the first.

Dokážeme vymyslet skvělé stroje! Je pro nás samozřejmostí je nakreslit, umíme je i vyrobit a ze všech dílků a součástek poskládat…                                              Vy nám můžete pomoci vdechnout jim život.

Hledáme do týmu

ZKUŠENÉHO PROGRAMÁTORA PLC

Náplň práce

Tvorba a implementace software PLC systémů

Programování a oživení robotů

Tvorba vizualizace/HMI

Testování, oživování a uvádění strojů a linek do provozu v sídle společnosti, nebo přímo u zákazníka

Spolupráce s vývojovým týmem a zákazníkem

Jednání se subdodavateli jednotlivých částí

Spolupráce na tvorbě cenových nabídek

Příprava podkladů k návodům na obsluhu a servis

Požadavky

SŠ nebo VŠ v oblasti IT, elektrotechniky nebo automatizace

Znalost programování PLC systémů Siemens a Beckhoff

Znalost projektových dokumentací

Znalost komunikačních sběrnic a protokolů

Vědomosti o informačních a síťových technologiích

Znalost kamerových systémů výhodou

Znalost AJ na komunikativní úrovni

ŘP skupiny B

Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, týmovou spolupráci a ochotu učit se

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie

Flexibilní pracovní dobu

Příspěvek na obědy

Příspěvek na penzijní spoření

Notebook a služební telefon i pro soukromé účely

Kafeterie na pracovišti

Příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu

Různorodou práci na menších i větších projektech

Prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje

Permanentky na sport

Kontakt:
Ivana Vašicová
mobil: +420 602 788 226
e-mail: vasicova@marston.cz

Additional info

Job position recommendation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.