STAVEBNÍ INŽENÝR/ODBORNÍK PRO OBLAST POJIŠŤOVNICTVÍ

Inactive job offer

Společnost Contin je samostatný likvidátor pojistných událostí. Likvidační služby poskytujeme pojišťovnám i České kanceláři pojistitelů. Garantujeme odborné, rychlé a objektivní řešení všech druhů pojistných událostí od škod na vozidlech až po živelné škody na majetku. Poskytujeme komplexní služby a hledáme řešení pro uspokojení veškerých potřeb našich klientů.

Do našeho brněnského týmu hledáme kolegu/yni se zaměřením na stavařinu.

Náplň práce:

*Jako špičkový odborník/odbornice budete řídit celý průběh šetření.

*Šetření majetkových škod, a to od samého počátku.

*Zdokumentování rozsahu vzniklé škody, kontrola cenových nabídek, vyčíslení stavebních prací rozpočtem (ÚRS), vypracování závěrečné zprávy pro pojišťovnu.

*Zodpovědnost za posouzení příčiny vzniku škody a studium pojistných smluv.
*Spolupráce s kolegy a znalci.

*Koordinace jednání s pojišťovnou, obchodními zástupci a pojištěnými.

Požadujeme:

* Podmínkou vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením / architektura.

* Předchozí praxe v pojišťovnictví není potřeba, vše vás naučíme.

* Vyjednávací a komunikační schopnosti.

* Uvítáme expertízu a odbornost.

* Pozornost na detail a vidět věci, které na první pohled nemusí být zřejmé.

Nabízíme:

* Perfektně vybavené zázemí naší kanceláře, přátelský kolektiv.
* Prohlubování odborného vzdělávání, posilování soft skills.
* Firemní akce, akce pro rodinné příslušníky.
* Home office, pružnou pracovní dobu.
* Výuku angličtiny přímo ve firmě.
* Dovolenou nad zákonný rámec.
* Stravenkový paušál.
* Příspěvek na penzijní připojištění.
* Nápoje a občerstvení na pracovišti.
* Dárky k výročím, narozeninám.
* Práci v krásných kancelářích v centru Brna.

Additional info

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Job position recommendation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Employer

Similar job offers