OSTRAHA OBJEKTU 110Kč/hod. - Bělá pod Bezdězem

Inactive job offer

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy objektu v Bělé pod Bezdězem.

Pracovní náplň

  • ostraha osob a majetku
  • pochůzková činnost
  • práce na HPP (plný úvazek) nebo DPP
  • 12hodinové směny

Co od vás očekáváme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • nástup co nejdříve

Co nabízíme

  • 110Kč/hod.
  • stálé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • potrpíme si na slušné a férové jednání
  • služební výstroj
  • certifikát o professní kvalifikaci (je možné u nás získat)

  • práce vhodná i pro ID
  • místo výkonu práce: Bělá pod Bezdězem

V případě zájmu kontaktujte p. Jakubcovou na +420 545 218 533. Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.

Additional info

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Job position recommendation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.