NÁKUPČÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Úspěšná česká společnost PUMPA,a.s. s více než 30letou zkušeností v oblasti prodeje a servisu čerpací techniky hledá posilu do týmu nákupu na pobočce v Brně-Černovicích.

Pracovní náplň

  • administrativní úkony spojené s nákupem (zadávání objednávek, kontrola plnění, kontrola podmínek)
  • sledování stavu zásob
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením a skladem
  • komunikace s dodavateli
  • hodnocení dodavatelů
  • vyhledávání nových dodavatelů (drobný sortiment)
  • nákup zboží u zahraničních dodavatelů
  • správa karet zboží a dodavatelů u svěřeného sortimentu

Co požadujeme?

  • SŠ-VŠ vzdělání
  • praxi na pozici nákupčího
  • komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • logické myšlení
  • základní znalost českého jazyka
  • nutná schopnost komunikace v AJ (denní použití) – slovem i písmem
  • znalost práce s MS Office (Excel - pokročilý)
  • spolehlivost, smysl pro zodpovědnost, poctivost, pečlivost, samostatnost
  • ochotu vzdělávat se

Co nabízíme?

  • práce v úspěšné firmě s dlouholetou tradicí
  • pracovní smlouva na HPP
  • platové ohodnocení odpovídající dané pozici a dle schopností a zkušeností (cca 30-35.000,-)
  • pracovní dobu 7-16:00hod (možnost flexibility 8-17:00hod)
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování 65,-Kč čistého za odpracovaný den
  • hodinovou přestávku na oběd
  • roční prémie – dle zisků společnosti
  • dovolenou 20 dní + 3 x ročně SICK DAY
  • kompletní zaškolení a podporu od kolegů
  • parkování u firmy na vlastním parkovišti

    MÍSTO PRÁCE: Brno
    TERMÍN NÁSTUPU: co nejdříve

    V případě zájmu pošlete, prosím, strukturovaný životopis na ciz@pumpa.cz

    www.pumpa.eu

Zaměstnavatel