ADMINISTRATIVNÍ PRACANT S NĚMČINOU (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete pracovat s administrativou a cítit se mezi kolegy pohodově jako mezi svou rodinou? Dokážete komunikovat na kvalitní úrovni v němčině a k tomu počítač není vaším nepřítelem? Chcete pracovat i z domova? Pošlete nám svůj životopis! ADMINISTRATIVNÍ PRACANT S NĚMČINOU (25 - 30.000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Administrativní činnost v účetním/nákupním oddělení
  • Kontrola správnosti faktur/objednávek
  • Vkládání dat z faktur/objednávek do interního systému
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Správa dat od dodavatelů a odběratelů

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost MS Office (především Word a Excel)
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jedinečnou možnost pro absolventy na začátek svojí kariéry
  • Příspěvek na stravování
  • Postupné zaučování s individuálním přístupem
  • Týmového ducha a férové jednání na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaměstnavatel