ÚKLID RODINNÉHO DOMU - PRAHA 6

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme šikovné, pečlivé pracovníky na úklid rodinného domu na Praze 6 Suchdol.

Pracovní náplň

  • úklid 2x týdne: úterý a pátek
  • od 9 do 13-14hod.
  • úklid rodinného domu

Požadujeme

  • čistý rejstřík trestů
  • spolehlivost
  • pečlivost a samostatnost

 Nabízíme

  • 140Kč/hod.
  • nástup možný ihned
  • pracovní dobu úterý a pátek
  • korektní jednání a precizní zaučení
  • místo výkonu práce: Praha 6 Suchdol

Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu inzerce@cbacorp.cz

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.