RECRUITER - VOLNÉ PÁTKY (30-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Jste orientovaní na cíl a chcete se podílet na úspěchu zavedené největší české personální agentury? Pak hledáme právě Vás! Pro rozšíření našeho týmu v Brně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici: RECRUITER - VOLNÉ PÁTKY (30-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • obchodní aktivity, akvizice nových klientů
  • účast na obchodních jednáních a pohovorech
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní myšlení, zaměření na výsledky
  • předchozí zkušenosti s náborem či obchodem výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) a dobrou znalost českého pravopisu
  • samostatnost, silné komunikační a argumentační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • při splnění svých cílů volné pátky (po zaučení)
  • možnost pracovat i na zkrácený úvazek
  • kariérní růst (pokud budeš šikovný a budeš mít ambice, můžeš se stát brzy teamleaderem)
  • stabilní zázemí největší české personální agentury
  • motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • sick days
  • stravenkový paušál
  • mobil + notebook i k osobnímu užití
  • dovolená navíc
  • důkladné zaškolení, firemní vzdělávání
  • dog friendly office
  • různé soutěže a firemní akce
  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • pěkné kanceláře v centru Brna
  • multisport kartu
  • práce je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Brno, Orlí ulice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.