HR RECRUITER - OLOMOUC (Od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jsi komunikativní a proaktivní osobnost, která má ráda práci s lidmi? Jsi nastavený/á cestou plnění plánů = plnění peněženky? Pod odvedenou práci se dokážeš podepsat a tím stvrdíš její kvalitu? Skvělé! Pojď pracovat k nám a v oblasti personalistiky tě zaučíme! My jsme stabilní českou personální agenturou. Za dobu našeho působení víme, jak používat ty nejefektivnější nástroje k nalezení správných lidí na správná místa. Potřebujeme doplnit olomoucký tým o dalšího dravce. Přidáš se k nám?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • jako člen našeho týmu bude tvým hlavním úkolem plnění obchodních plánů
  • budeš vyhledávat vhodné profily kandidátů, které nejlépe odpovídají požadavkům našich klientů
  • vystavíš inzerát tak, abys měl/a nejvíce reakcí
  • zpohovoruješ své vybrané kandidáty, abys je připravil/a na pohovor a co nejvíce namotivoval/a na danou pozici a společnost
  • budeš udržovat úzkou komunikaci a návštěvy u našich klientů
  • budeš pracovat s interním systémem a pracovními portály na vystavení inzerátů
  • když budeš dobrý/á, budeš mít přidělené vlastní klienty, které si budeš hýčkat
  • podporujeme i akvizici nových firem, za které tě odměníme zvlášť

Co požadujeme?

  • schopnost plnit obchodní plány, orientaci na výsledek
  • obchodní dravost a aktivní přístup k práci je pro nás stěžejní :)
  • měla by tě bavit práce s lidmi i u počítače
  • pokud se anglicky nebo německy domluvíš mezi přáteli, je to skvělé
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B, rádi ti svěříme na schůzku firemní auto

Co nabízíme?

  • nadstandartní finanční ohodnocení dle tvých výsledků
  • za nadprůměrné plnění cílů MÁŠ PÁTKY VOLNÉ
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro tvou drahou polovičku!
  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění
  • stravenkový paušál
  • teambuildingy bereme jako jasnou věc
  • po zaučení si svou pracovní dobu můžeš upravit tak, jak ti vyhovuje
  • pracovat z domova jednou za čas nám vůbec nevadí
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • vše tě rádi naučíme a dostaneš opakované podpory při budování kariéry
  • preferujeme přátelské vztahy na pracovišti s uvolněnou atmosférou
  • Termín nástupu: 01/2023

  • místo výkonu práce: Olomouc, Nová Ulice

Zaměstnavatel