ENERGICKÝ KOORDINÁTOR STROJÍRENSKÉ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Divizi výroby jsme během let zmodernizovali, pořídili nové technologie, personálně zajistili týmem kvalitních pracovníků, výrobní procesy zrychlili, zvládáme tak realizovat stále větší množství zakázek…

V našem týmu bude nepostradatelným

Náplň práce

Plánování a organizace práce pro cca 20 pracovníků

Optimalizace procesů a nákladů

Kontrola provedené práce

Spolupráce s vedoucím výroby a technologem

Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními

Spolupráce s dodavateli služeb

Požadavky

SŠ nebo VŠ strojního zaměření

Zkušenosti s řízením zakázkové výroby

Znalosti práce s výkresovou dokumentací

Znalosti v oblasti strojních technologií: frézování, soustružení a svařování, CNC obrábění

Zkušenosti s řízením kolektivu

Iniciativní a systematický přístup, zodpovědnost, spolehlivost

Dobré organizační a komunikační schopnosti

ŘP skupiny B

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie

Flexibilní pracovní dobu

Příspěvek na obědy

Příspěvek na penzijní spoření

Služební telefon i pro soukromé účely

Příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu

Kafeterie na pracovišti

Prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje

Permanentky na sport

Kontakt:
Ivana Vašicová
mobil: +420 602 788 226
e-mail: vasicova@marston.cz