KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracujete jako konstruktér v korporátním prostředí, většinu pracovní doby trávíte úpravami již vymyšleného… Možná máte i skvělé nápady, ale minimální prostor pro jejich realizaci?

Takhle to u nás není.

Práce na úseku výzkumu a vývoje rozhodně není ubíjející a nudná. Co vymyslíme, to si také nakreslíme, vyrobíme, odzkoušíme. Hlídáme si „naše dítko“ od první součástky až po jeho finální podobu před cestou k zákazníkovi.

Pro posílení týmu hledáme

KREATIVNÍHO KONSTRUKTÉRA

Náplň práce

navrhování 3D modelů, tvorba výkresové a technické dokumentace

komunikace se zákazníky o podobě a funkčnosti strojů

jednání se subdodavateli jednotlivých částí

spolupráce na tvorbě cenových nabídek

spolupráce s úsekem výroby při montáži a zprovoznění stroje/zařízení

projektové vedení zakázky

Požadavky

SŠ nebo VŠ v oblasti strojírenství

zkušenost s 3D CAD systémem (uživatelská znalost programu Solidworks výhodou)

orientace v technické dokumentaci

zkušenosti z automotive vítány

znalost AJ výhodou

ŘP skupiny B výhodou

pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci a ochotu učit se

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie

flexibilní pracovní doba

5 týdnů dovolené

příspěvek na obědy

příspěvek na penzijní spoření

služební telefon i pro soukromé účely

prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje

příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu

kafeterie na pracovišti

permanentky na sport

Kontakt:
Ivana Vašicová
mobil: +420 602 788 226
e-mail: vasicova@marston.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.