ELEKTRO A CNC ABSOLVENT (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máš základní elektro vyhlášku, setkal si se s CNC nebo PLC stroji a hledáš uplatnění po škole? Tak mi pošli tvůj životopis a my najdeme firmu přímo pro TEBE!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Údržba a obsluha strojů a elektro zařízení
  • Programování CNC
  • Návrh výrobních postupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektro nebo programování CNC strojů
  • Chuť do práce a učit se nové věci
  • Elektro vyhlášku č.50§5
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Výhodou bude základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Nic víc nepotřebuješ, my Tě vše naučíme

Co nabízíme?

  • Příjemný kolektiv
  • Slibný začátek kariéry, kde uplatníš to co si se naučil ve škole
  • Individuální přístup

  • Lokalita: Ústecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel