PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - New Yorker - Třebíč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce:

  • Úklid kanceláří
  • VYSYPÁVÁNÍ KOŠŮ
  • MOKRÉ A SUCHÉ VYTÍRÁNÍ PODLACH
  • MYTÍ TOALET
  • UTÍRÁNÍ PRACHU

Nabízíme:

  • 130 Kč/hodinu
  • Pracovní dobu 2 hod. /den (PO, ST, PÁ, SO od 7-9 h)
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • DPP

Potřebujeme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Flexibilitu
  • Zkušenost s úklidem

Práce je vhodná i pro OZP, INVALIDNÍ DŮCHODCE,ABSOLVENTI,MD, STAROBNÍ DŮCHODCE

Místo výkonu práce: Třebíč