Android/iOS developer - Absolvent

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme developera, který se pustí do vývoje mobilní aplikace pro finanční společnost poskytující finanční poradenství.

Pracovní náplň

    Zapojíte se do psaní code review, automatických testů i do průběžné integrace (CI).
    Dostanete možnost zapojit se do návrhu uživatelského rozhraní a analýzy.
    Ovlivníte výběr technologií i návrh nových funkcí.

Co požadujeme?

    Máte zkušenosti s vývojem na iOS (Swift) i Android (Java nebo Kotlin) a nebojíte se vývoje mobilních aplikací React Native.
    Znáte PHP 7, MySQL, ReactJs, TypeScript a implementací GraphQL.
    Verzování v GITu a Docker pro Vás nejsou španělskou vesnicí.

Co nabízíme?

    Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení.
    Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova.
    Máme pro Vás připravený mobilní telefon, notebook.
    Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce atd.).

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel