Absolventi, navrhněte nám JS framework

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme člověka, který pomůže s vývojem frameworku webového operačního systému. Náš operační systém děláme vždy na míru a poskytujeme má podporu nadále i po zavedení i zákazníka.

Pracovní náplň

    Vývoj našeho operačního systému na platformě Node.js.
    Práce na jednotném UI pro všechny platformy s podporou dotykového ovládání, a i na generickém UI řízeném objektovým modelem.
    Plnohodnotná podpora offline režimu a synchronizace a vývoj jednoho kódu, který běží v online i offline režimu.
    Aplikace z oblastí CRM, ERP, DMS, CMS, E-commerce, E-mail, Workgroup.

Co požadujeme?

    Znalost programování webových aplikací v JavaScript, HTML, CSS.
    Zkušenost práce s relačními databázemi (SQL) a s GITem.
    Jste flexibilní, kreativní a s pozitivním přístup k pracovním úkolům.
    Také jste komunikativní a nemáte problém s týmovou i samostatnou prací.

Co nabízíme?

    Práci ve stabilní firmě s mladým kolektivem.
    Pružnou pracovní dobu s možností i home office.
    Možnost profesního rozvoje a dalšího firemního vzdělávání pro další kariérní postup.
    Firemní benefity (firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další...).
    Práce nejenom na HPP, ale máme možnosti i jiné formy spolupráce.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel