ELEKTRIKÁŘ PRO TŘÍ SMĚNNÝ PROVOZ

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte výuční list v oboru elektro a praxi na pozici elektrikáře? Chcete dlouhodobou práci ve stabilní společnosti s dobrým finančním ohodnocením? Hledáme právě vás! Přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ELEKTRIKÁŘ PRO TŘÍ SMĚNNÝ PROVOZ

Pracovní náplň

  • Údržba elektrických zařízení ve výrobním závodě

Co požadujeme?

  • SOU v oboru elektro
  • Osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb., min. § 6
  • Zodpovědný přístup a zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na dovolenou
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Možnost zajištění ubytování v případě relokace

  • Místo výkonu práce: Bechyně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.