PRACOVNÍK VRÁTNICE - OZP, ID - ML. BOLESLAV (Würth)

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako RECEPČNÍ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce:

  • Kontrola kamerového systému
  • Obsluha recepce
  • Obchůzky objektu

Nabízíme:

  • 96,50 Kč/hodinu
  • Pracovní doba 16-20h
  • 12h - denní/noční
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • HPP, DPP (možnost zkráceného úvazku)

Požadujeme:

  • Spolehlivost, pracovitost, zkušenost na vrátnici vítána
  • Na celodenní směny (víkendy + svátky) nutno mít certifikát
  • Vlastní doprava

Práce je vhodná pro OZP či ID, vhodné i pro důchodce

Místo výkonu práce: Würth s. r. o., Bezděčín - Mladá Boleslav