WPF PROGRAMÁTOR VOJSK (90. - 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

90000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš vidět, jak funguje armáda? Co všechno musí umět správný velitel/ka. Jak naplánovat správnou taktiku a k čemu vedou různá rozhodnutí? Pojď za námi tohle všechno plánovat a programovat. WPF PROGRAMÁTOR VOJSK (90. - 100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Čeká tě programování aplikace, přes kterou se ovládá dění v naší simulaci.
  • To všechno děláme v C# a .NET a vznikne z toho kvalitní WPF aplikace.
  • Přes tu pak ovládáme dění v simulaci, střelbu, přesun jednotek, zadání příkazů a pak řešíme vyhodnocení a sběr dat.
  • Na všech projektech děláme ve 14denních sprintech na jejichž konci si vždycky předvedeme malé demo toho, kdo co za tu dobu zvládl.

Co požadujeme?

  • C# je tvoje primární zbraň, nejlépe jeho poslední verzi a .NET mu zdatně sekunduje.
  • Alespoň minulá zkušenost s vývojem WPF aplikací.
  • Znalost MVVM vzorů a máš stejnou zkušenost s SQL servery.
  • Matematika tě vždycky podrží v nesnázích, takže znáš datové struktury, algoritmy.
  • Vícevláknové programování pro tebe není jen vzdálený pojem, ale realita, s kterou už ses setkal.
  • Nebojíš udělat si čas od času výlet zahraničí.

Co nabízíme?

  • Kromě obvyklé měsíční odměny máme ještě týden dovolené navíc na řádnou rekreaci.
  • 13. mzda.
  • Volnou pracovní dobu a občerstvení, když tě přepadne hlad.
  • Taky ti přidáme do výplaty příspěvek na stravování ať si můžeš dát co chceš.
  • A hlavně budeš členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.
  • Home office.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.