VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDU A OSTRAHY (OSTRAVA)

mzdové ohodnocení

Ostrava

Naše společnost se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních, recepčních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici „Vedoucí divize úklidu, recepce a ostrahy pro Ostravu“.

Pracovní náplň

  • vedení a nábor bezpečnostních pracovníků a pracovníků úklidu a recepce
  • péče o přidělené objekty v Ostravě a okolí
  • komunikace se zákazníkem
  • administrativa spojená s chodem svěřených objektů

Co od vás očekáváme

  • praxi ve vedení minimálně 20ti lidí
  • spolehlivost, samostatnost, ochotu
  • flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • zkušenosti v oboru výhodou

Co nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího finančního růstu
  • služební automobil i k soukromému užití
  • služební telefon, notebook
  • zaškolení
  • zázemí prosperující firmy

    V případě zájmu zašlete svůj životopis na email praha@cbacorp.cz . Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.