RECRUITER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (25-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš se rozvíjet v personalistice? Jsi komunikativní, máš tah na branku a orientuješ se na výsledek? Baví tě práce s lidmi a máš na ně dobrý odhad? Výborně! Do svého HR týmu v největší české personální agentuře právě hledám nového parťáka/parťačku na pozici: RECRUITER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (25 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění kompletního náborového procesu
  • aktivní vyhledávání a výběr vhodných kandidátů
  • realizace výběrových řízení s uchazeči
  • kompletace dokumentů, správa inzerce
  • komunikace se svěřenými klienty

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • aktivní přístup a komunikativní schopnosti
  • tah na branku a orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • zázemí největší české personální agentury
  • možnost profesního vzdělávání
  • možnost kariérního růstu
  • propracovaný benefitní systém
  • sick days a možnost home office
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.