SOFTWARE DEVELOPER C# (2500 - 3500 €)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Víte, jak funguje a jaký systém zajistí provoz na letišti? Zajímá Vás, jak „československý software“ řídí letiště v Dubaji s nejhustším provozem na světě? Buďte u zrodu výjimečného softwarového produktu, o který mají zájem renomované letiště jako například Singapore, Abu Dhabi, Dubaj, a který výraznou měrou přispívá k bezpečnosti letového provozu, snížení emisí a zvýšení efektivity řízení letového provozu. NG Aviation je mladá inovativní firma, která se zabývá vývojem softwarového produktu na zpracování, editování leteckých a navigačních digitálních dát podle standardu AIXM. Hledáme zkušené vývojáře/ky na pozici SOFTWARE DEVELOPER C# (2500 - 3500 €)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analýza, design a implementace požadavků hlavně v oblasti UI.
  • Implementace UNIT testů a integračních testů svého kódu.
  • Dokumentování designu svého kódu.
  • Dodržení postupu vývoje pro letecký software.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Pokročilou znalost C#/.NET.
  • Anglický jazyk na úrovni B2.
  • Preciznost v softwarovém designu.
  • Pokročilou znalost UML.
  • Znalost WPF výhodou.
  • Kreativní a technické myšlení.

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Po zapracování možnost home-office.
  • Vlastní parkovací místo.
  • Prostor pro kreativitu a flexibilitu.
  • Nekorporátní prostředí.
  • Mladý kolektiv.
  • Přístup k moderním technologiím.
  • Místo výkonu práce: Bratislava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.