PYTHON PROGRAMÁTOR PRO PLATFORMU BLOKCHAIN

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš se podílet na vývoji úplně nové platformy a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Máš zkušenosti s programováním v Pythone a angličtina ti nedělá problémy? Pokud ano, pak nás neváhej kontaktovat! Společnost IQ HUB je moderní studio, které se nikdy nesmíří s průměrností, stereotypem a špatnou kávou.

Pracovní náplň

  • Vývoj backendu webové aplikace

Co požadujeme?

  • 2 a více let zkušeností s programováním v Pythone
  • Zkušenosti s Web API
  • Praxi s databázemi SQL
  • Pokročilá znalost angličtiny - denní komunikace se zahraničím
  • Znalost systému GIT

Co nabízíme?

  • Dedikovaný vývojový tím pro globální startup (Singapur, Londýn, Ženeva, Buenos Aires)
  • Práci s nejnovějšími technologiemi jako je Blockchain, analýza dat, AI, atd.
  • Nadprůměrné prémie za dosažení výsledků, možné vyplácet v penězích nebo tokenech
  • Možnost práce na živnostenský list
  • Mobilní telefon a notebook

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Zaměstnavatel