TEAMLEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (40-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete spojit zkušenosti z obchodu, vedení lidí a recruitmentu? Baví vás rozmanitá práce? Česká personální agentura s vybudovaným postavením na trhu hledá pro svoji pobočku v Brně nového kolegu na pozici: TEAMLEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (40-70.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • realizace zakázek, práce s uchazeči, komunikace s klienty
  • vytvoření a vedení malého týmu konzultantů
  • akvizice a aktivní budování vztahů s firemními zákazníky
  • účast a profesionální reprezentování společnosti na veřejných akcích
  • podílení se na mapování nových trendů v oblasti HR a oboru svěřené divize
  • odpovědnost za výsledky svěřené divize, reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenosti s obchodním jednáním
  • zkušenosti z personální agentury jsou výhodou
  • tah na branku, silnou osobnost, schopnost sebemotivace
  • znalost angličtiny je výhodou, nicméně ne podmínkou
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení (fixní a pohyblivá složka)
  • balík zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, sick days, dovolená navíc..)
  • flexibilní pracovní dobu
  • využívání notebooku, telefonu k soukromým účelům
  • systém motivačních odměn, věcné dary dle dosažených výsledků
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příjemné rodinné prostředí české firmy

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel