C++ VÝVOJÁŘ S GRAFIKOU

Máš zkušenosti v programování C++ a k tomu tě baví grafika? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu, která ti nabídne zajímavé projekty v oblasti TV commercial? Ozvi se, doplňujeme náš tým! C++ VÝVOJÁŘ S GRAFIKOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj grafických desktopových aplikací
  • Rozvoj stávajících aplikací
  • Práce s moderními technologiemi
  • Komunikace s ostatními týmy

Co požadujeme?

  • Praxe s programováním v C++
  • Zájem o grafické nástroje (Unity 3D, Direct 3D, OSG)
  • Znalost knihovny Open GL
  • Znalost OS X, iOS nebo zpracování obrazu výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost firemních cest a stáží po Evropě a Americe
  • Velmi zajímavé projekty v oblasti TV
  • Přátelský kolektiv v moderních prostorech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální školení a kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Placené teambuildingové akce

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.