Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN

Zaslat CV

Chcete zvýšit své šance na získání nového zaměstnání? Zašlete nám svůj životopis a my vás zařadíme do databáze uchazečů o volná pracovní místa. Pečlivě zpracováváme každou uvedenou informaci v CV, proto nezapomeňte do životopisu uvést všechny získané dovednosti, znalosti a zkušenosti z praxe. Jakmile pro vás najdeme vhodnou pracovní pozici, kontaktujeme vás a pozveme na osobní pohovor. Pro rychlejší zpracování informací nám, prosíme, zasílejte své životopisy ve formátech .doc nebo .docx.

Nevíte-li si rady se zpracováním životopisu nebo potřebujete další informace, navštivte některou z našich poboček, rádi vám poradíme.

Odeslání kontaktních informací a životopisuSouhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odpovědí na inzerát, zasláním svého životopisu nebo dalších osobních údajů do společnosti Advantage Consulting, s. r. o. dáváte souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zároveň dáváte souhlas k zasílání obchodních a pracovních nabídek od společnosti Advantage Consulting, s. r. o. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat písemnou formou.

Rychlý kontakt

kariera@acjobs.cz
+420 734 713 298Může vás zajímat

ŽIVOTOPIS

Neboli někdy CV (Curriculum Vitae) je stručný průřez vaším vzděláním a vaší profesní praxí. Životopisu byste měli věnovat co nejvíce pozornosti.

STÁHNOUT ŠABLONU CV
PRŮVODNÍ DOPIS

Doprovodný dopis by měl být součástí žádosti o pracovní místo. Měl by být maximálně na jednu stránku a obsahovat přesné označení pozice, o kterou se zajímáte.

STÁHNOUT ŠABLONU DOPISU
  • Nebyly vloženy žádné pozice

Nejnovější nabídky personální agentury přímo na váš e-mail...

ODESLAT