Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN

Podporujeme

Jako TOP Odpovědná firma 2014 vnímáme společenskou odpovědnost, a proto dlouhodobě podporujeme vybrané veřejně prospěšné projekty, které mají v našich očích smysl. V současné době aktivně spolupracujeme se Školou pro výcvik vodicích psů a s Dětským domovem Horní a Dolní Čermná. Podporujeme projekt NEW JOB/NEW LIFE, který pomáhá mladým lidem z dětských domovů najít zaměstnání a připravuje je na vstup do reálného života. 

Škola pro výcvik vodicích psů

Pomáháme s výchovou vodicích psů a finančně přispíváme na potřeby o. s. Zároveň v našem týmu pracují dva nevidomí kolegové společně se svými čtyřnohými pomocníky právě z této školy.

www.vycvikvodicichpsu.cz

Dětský domov Horní a Dolní Čermná

Pro dětský domov jsme zrealizovali interiéry psychoterapeutické herny, která poskytuje dětem bezpečný prostor a správné podněty pro efektivní terapeutickou práci.

www.dddolnicermna.com

NEW JOB/NEW LIFE

Partnerský projekt platformy Byznys pro společnost a Nadace Terezy Maxové dětem pomáhá mladým lidem z dětských domovů získat pracovní zkušenosti a usnadnit jim vstup do samostatného života. Projekt podporujeme pořádáním workshopů na téma - Jak se úspěšně prezentovat na pracovním pohovoru a pomáháme dětem s hledáním a výběrem pracovního uplatnění.

www.newjobnewlife.cz
  • Nebyly vloženy žádné pozice

Nejnovější nabídky personální agentury přímo na váš e-mail...

ODESLAT