Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN

Naposledy zhlédnuté

OPERÁTOR NC

    • Obor

      Výroba/Stavebnictví

    • Region

      2 lokality

    • Mzda

      22 - 28 000,- Kč

  • Doporučit známému

Základní informace

Rádi byste pracovali pro perspektivní společnost na pozici Operátor konvenčího soustruhu? Máte vystudované SOU/SŠ technického směru? Hledáte místo pracoviště v blízkém okolí Prahy, nebo byste ocenil/a ubytování či příspěvek na ubytování?
V tomto případě jste pro nás ideální kandidát!

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

OPERÁTOR NC (22-28.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce na NC stroji, klasickém soustruhu
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s NC stroji
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Svědomitost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Práci pro perpektivní společnost
  • Ubytování/příspěvek na ubytování
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zájem o pozici?

Zašlete nám informace pomocí formuláře nebo využijte profilu na LinkedIn.
Vybíráte-li z více pozic, přidejte si pozici do seznamu.

Odeslání kontaktních informací a životopisu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odpovědí na inzerát, zasláním svého životopisu nebo dalších osobních údajů do společnosti Advantage Consulting, s. r. o. dáváte souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zároveň dáváte souhlas k zasílání obchodních a pracovních nabídek od společnosti Advantage Consulting, s. r. o. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat písemnou formou.

kontaktní osoba
Veronika Bednářová

Kontaktní osoba

engineering@acjobs.cz
+420 773 792 660

Doporučit známému

  • Nebyly vloženy žádné pozice

Nejnovější nabídky personální agentury přímo na váš e-mail...

ODESLAT